Eğirdir Meslek Yüksekokulu ve Faaliyetleri Eğirdir Belediye Meclisi’nde Tanıtıldı

08 Kasım 2021 Pazartesi 22:14 tarihinde eklendi | 385 defa okundu

Eğirdir Belediye Meclisi Başkan Veli Gök'ün Başkanlığında Kasım ayı birleşimlerine Kamu Kurum ve Kuruluşlarının sunumlarına Eğirdir Meslek Yüksekokulu’nun sunumu ile devam edildi. 05 Kasım 2021 tarihli Belediye Meclisi toplantısına, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa GÖKve  Müdür Yrd.  Öğr. Gör. Çetin MEYDAN katıldılar.

Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa GÖKtarafındanEğirdir Belediye Meclisi Başkan ve ÜyelerineEğirdir MeslekYüksekokulu’nun  bina, akademik ve idari personel sayıları, bölüm ve programları, öğrenci sayıları, mezun öğrenci sayıları, 3+1 İşyerinde Mesleki Eğitim,  laboratuvarlar, okulda düzenlenen konferans ve gezi faaliyetleri hakkında sunum yapıldı.

Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa GÖK 2021 yılında okulun kontenjanlarının  yüzde yüz oranında dolduğunu ifade ederek, özellikle öğrencilerin barınma sorunu yaşaması sebebi ile Isparta KYK Yurtlarında kalmakta olan öğrencilerin Eğirdir’e geliş ve Isparta’ya dönüş için sağlanan ücretsiz otobüs desteğindendolayıEğirdir Belediye Başkanı Veli Gök'e teşekkür etti.

İLETİŞİM

EĞİRDİR MESLEK YÜKSEKOKULU

Telefon: +90 246 311 6661

Faks: +90 246 311 6394

egirdirmyo@isparta.edu.tr

      

BAĞLANTILAR

GENEL