Eğirdir Meslek Yüksekokulu, öğrencilere yönelik Kimyasal ve Bitkisel Bağımlılıkla Mücadele konulu bir konferans düzenledi. Konferansa, Öğr. Gör. Ahmet AYDIN katılarak, katılımcılara kimyasal, bitkisel ve dijital bağımlılıklar hakkında bilgilendirme sağladı. Okul Müdürü Öğr. Gör. Mustafa GÖK ve Eğirdir MYO Bağımlılıklarla Mücadele Koordinatörü Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü Öğr. Gör. Murat GELERİ, katılımlarından dolayı değerli hocamıza teşekkür belgesi takdim etti. Eğirdir'de ve Davraz Dağı'nın eteklerinde daha mutlu nesiller yetiştirmek adına mücadeleye devam edeceklerini ifade ederek, katılımcılara teşekkür ettiler.
![](/assets/uploads/sites/90/other/ee5a1b2a-ac8a-4247-8456-5bb5c117b61f_WhatsApp Image 2024-04-24 at 17.01.06 (2).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/24b0f060-7a99-4586-a3a7-b5402b4fdebd_WhatsApp Image 2024-04-24 at 17.01.06 (1).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/9e12abc5-7bee-467a-bdfd-1e6bdd98e23d_WhatsApp Image 2024-04-24 at 17.01.06.jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/b8cd92b7-484e-4084-83e4-b3ef16370fd4_WhatsApp Image 2024-04-24 at 17.01.07.jpeg)