19 Mayıs gençlik haftası kapsamında Eğirdir MYO öğrenci topluluğu tarafından Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin katılım sağladığı voleybol turnuvası düzenlendi. Eğirdir Anadolu Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen müsabakalarda Eğirdir MYO Aşcılık Programı öğrencileri şampiyonluğa ulaştı. İkinciliği ise Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü öğrencileri elde etti. Şampiyon Aşcılık Programı öğrencilerine kupalarını Eğirdir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakan ÇELEBİOĞLU takdim etti. Turnuva ikinciliğini elde eden Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü öğrencilerine kupalarını Eğirdir MYO Müdür Yard. Öğr. Gör. Dr. Mehmet DUMLUPINAR takdim etti.
![](/assets/uploads/sites/90/other/d3170976-20e9-4804-96a1-8bb70bc4480f_WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.26.02.jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/b147a8ba-bf0a-4767-9c3c-e7f6b59af47a_WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.26.04 (1).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/d8093e0c-e44f-4e79-bc2d-1779c8aa1c90_WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.26.04 (2).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/2a52251f-0f99-452f-893c-9e980393e94b_WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.26.04.jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/b7c6fcb4-2e7e-4276-8167-124000ec35d4_WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.26.03 (1).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/8f643781-b541-4cfb-8e2a-491e3767b1cf_WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.26.03 (2).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/ea1df7e4-72d7-46f8-8939-d58a4a00cb40_WhatsApp Image 2024-05-21 at 21.26.03.jpeg)