Eğirdir Meslek Yüksekokulunda "Diksiyon ve Etkili İletişim Teknikleri " adlı konferansı düzenlendi. Konferans Diksiyon Eğitmeni Betül UNUL tarafından gerçekleştirildi. Öğrencilerin yoğun katılımıyla etkileşimli, keyifli ve bilgi dolu bir konferans oldu. Büro yönetimi bölüm başkanı Dr.Öğretim Üyesi Merve PAÇACI ve üniversite personelinin de katıldığı konferansın sonunda Dr.Öğr. Üyesi Fatime Gül OKTAY ATSATAN Diksiyon Eğitmeni Betül UNUL’a teşekkür belgesini takdim etti.
![](/assets/uploads/sites/90/other/eb854b39-8a03-42e6-bd15-9d0de6ded526_WhatsApp Image 2024-05-09 at 16.28.52 (1).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/8f2a3331-1f5f-4031-9904-9ff966ca9eba_WhatsApp Image 2024-05-09 at 16.28.52.jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/0cce1780-2926-40e4-acdc-4fc027eb9d2b_WhatsApp Image 2024-05-09 at 16.28.52 (3).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/cad79133-a712-42b8-9ac5-8e01e441ad6f_WhatsApp Image 2024-05-09 at 16.28.53.jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/b6dd8a75-525c-4710-a591-8a0c16ce994d_WhatsApp Image 2024-05-09 at 16.28.52 (2).jpeg)
![](/assets/uploads/sites/90/other/0500cce5-c3ca-4ffd-8b16-9732dc4b872c_WhatsApp Image 2024-05-09 at 16.28.53 (1).jpeg)